Kontakty


Mapa historického centra PrahyHostel Santini Prague - Jak se k nám dostanete

foto
Hostel se nachází se v úplném centru Prahy, v bezprostřední blízkosti Karlova mostu a Pražského hradu.


Pěšky ze stanice metra Malostranská

Jakmile vyjdete ze stanice metra Malostranská, přímo před sebou uvidíte zastávku tramvají. Zůstaňte na této straně ulice a vydejte se směrem ke křižovatce, zastávku tramvají budete mít po levé ruce. Na pravém rohu ulice uvidíte kavárnu Gloria Jeans Coffes, zahněte doprava do ulice Letenská a pokračujte až k Malostranskému náměstí. Projděte kolem náměstí, bude po vaší levé ruce. Nerudova ulice vede do kopce, rezidence Santini se nachází přibližně 50 metrů po pravé straně v ulici Nerudova.


Tramvají ze stanice metra Malostranská

Vyjděte ze stanice metra a přejděte na bližší zastávku  tramvají. Jeďte buď tramvají 22 nebo 12 ve směru ke křižovatce po vaší pravé ruce. Pojedete jen jednu stanici, vystupte na Malostranském náměstí. Vydejte se směrem k pravému hornímu rohu náměstí, kde začíná ulice Nerudova. Pokračujte do kopce, rezidence Santini se nachází přibližně 50 metrů po pravé straně v ulici Nerudova.


Hlavního nádraží

Stanice metra linky C se nachází přímo v hale nádraží, svezte se jednu stanici. Na Muzeu přestupte na metro linky A, odkud pojedete tři stanice. Vystupte na Malostranské a odtud pokračujte viz. pěšky z Malostranské, nebo tramvají z Malostranské.


Z letiště

 Autobus 119 vás doveze do stanice Nadrazi Veleslavin. Metrem linky A dojedete na Malostranskou, odtud viz. pěšky z Malostranské, nebo tramvají z Malostranské.


Z nádraží Holešovice

Stanice metra linky C se nachází v hale nádraží, svezte se čtyři stanice. Na Muzeu přestupte na metro linky A, odkud pojedete tři stanice. Vystupte na Malostranské a odtud pokračujte viz. pěšky z Malostranské, nebo tramvají z Malostranské.

Old Prague Hostel s. r. o.
Mozambicka 621, Praha 6
IC 27180182
DIC (VAT) CZ27180182
C 102387 vedená u rejstříkového soudu v Praze
30.09.2004

 

Our sister hostels in the historical center of Prague